"Wydział Farmaceutyczny zaprasza..."

w imieniu Zarządu Głównego PTFarm zapraszamy na wykład

pt. ,,Wpływ propolisowej nanowłókniny opatrunkowej na przebudowę macierzy pozakomórkowej...",

który odbędzie się w formie zdalnej dnia 28 lutego (środa) 2024, godz. 18:30.

Wykład wygłosi
dr n. farm. Kinga Orlińska (Zakład Farmacji Aptecznej, Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach) Farmaceutka z doświadczeniem w pracy zarówno w aptekach ogólnodostępnych, jak i hurtowni farmaceutycznej. Asystent w Zakładzie Farmacji Aptecznej Wydziału Nauk Farmaceutycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Absolwentka studiów podyplomowych „Marketing strategiczny na rynku farmaceutycznym” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Zawodowo zaangażowana w zagadnienia dotyczące opieki farmaceutycznej, farmakoekonomiki oraz komunikacji interpersonalnej. Prowadzi zajęcia m.in. z przedmiotów Opieka farmaceutyczna, Farmacja praktyczna, Prawo farmaceutyczne, Diagnostyczne aspekty opieki farmaceutycznej, Farmakoekonomika i Etyka zawodowa dla studentów II, III, IV i V roku kierunku Farmacja. Interesuje się tematyką związaną z nowoczesną farmakoterapią uwzględniającą substancje pochodzenia naturalnego oraz optymalizacją i racjonalizacją terapii. Swoją postawą – zarówno w pracy jak i poza nią – promuje holistyczne podejście do zdrowego stylu życia.

link do rejestracji:

dr n. farm. Kinga Orlińs