XVI PRZEGLĄD PRAC MAGISTERSKICH Z ZAKRESU HISTORII FARMACJI

Z inicjatywy Ogólnopolskiej Sekcji Historii Farmacji Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego oraz Warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego w dniu 14 stycznia 2022 r. (piątek) odbędzie się SZESNASTA EDYCJA Przeglądu prac magisterskich dotyczących historii farmacji. Przegląd zaplanowany jest w formie on-line.

WYKŁADY OTWARTE Prof. Bożeny Michniak-Kohn

Światowej klasy ekspertka w dziedzinie leków podawanych miejscowo, przezskórnie oraz podpoliczkowo z Rutgers the State University of New Jersey – będzie gościem naszej Uczelni w dniach 15-17 listopada 2021

Transmisja on-line

Serdecznie zapraszamy na transmisję on-line Absolutorium Absolwentów kierunku farmacja oraz Dyplomatorium Absolwentów kierunków analityka medyczna i kosmetologia. Relacja rozpocznie się 30 października 2021 roku o godz. 9:00.