Uwaga Młodzi Naukowcy - Sprawozdanie za rok 2017

Finansowanie badań naukowych lub prac rozwojowych służących rozwojowi młodych naukowców lub uczestników studiów doktoranckich

Newsletter Dydaktyczny UMP

w imieniu Prorektora ds. Dydaktyki i Kształcenia Podyplomowego prof. dr hab. Ryszarda Marciniaka przedstawiamy Państwu Newsletter Dydaktyczny opracowany przez Dział Kształcenia Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Katedrę i Zakład Edukacji Medycznej.

Wiadomości naukowe UMP

Szanowni Państwo, przedstawiamy Państwu kolejne Wiadomości Naukowe UMP - kompendium bieżących wydarzeń w zakresie nauki i organizacji nauki na naszym Uniwersytecie.

Doktorat wdrożeniowy

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego uruchomiło nabór wniosków w ramach II edycji programu pn. Doktorat wdrożeniowy. W ramach konkursu możliwe jest uzyskanie środków na prowadzenie stacjonarnych studiów doktoranckich rozpoczynających się w roku akademickim 2018/2019, na których kształcenie będzie odbywało się we współpracy z pracodawcą doktoranta.