„Studiujesz? Pracuj!”

Jest to program nastawiony na ułatwienie studentom wejścia na rynek pracy poprzez zdobycie praktycznego doświadczenia, uzupełniającego wiedzę pozyskaną na studiach.

FINAŁ KONKURSU STRUNA

19 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie odbył się finału konkursu StRuNa 2017.

Konkurs fotograficzny "Wydział Farmaceutyczny w Poznaniu na fotografii"

Dziekan Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu wraz z Komitetem Organizacyjnym obchodów 100-lecia nauczania farmacji w Poznaniu ogłaszają konkurs fotograficzny z nagrodami pt. "Wydział Farmaceutyczny w Poznaniu na fotografii" i zapraszają do aktywnego w nim udziału.

Rozstrzygnięcie Konkursu "FARMACJA 21 nowe wyzwania"

W dniach 20-21 października 2017 roku we Wrocławiu miały miejsce obrady trzeciej edycji Kongresu Naukowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego FARMACJA 21. NOWE WYZWANIA.