Świąteczna Rada Wydziału Farmaceutycznego

13 grudnia 2023 roku na Wydziale Farmaceutycznym UMP odbyła się Świąteczna Rada Wydziału podczas której, została odsłonięta tablica upamiętniająca Profesora Jana Pawlaczyka. Oficjalnego odsłonięcia tablicy dokonał JM Rektor UMP, prof. Andrzej Tykarski, córka Prof. Jana Pawlaczyka - prof. Katarzyna Pawlaczyk-Gabriel oraz Pani Dziekan Wydziału Farmaceutycznego, prof. Anna Jelińska.

Po uroczystości odsłonięcia tablicy Władze Prorektorskie i Kanclerskie, przedstawiciele Władz Dziekańskich UMP oraz członkowie społeczności Wydziału w tym pracownicy i studenci, a także zaproszeni goście mieli okazję wziąć udział w śpiewaniu kolęd przy akompaniamencie kwartetu puzonów TrombQuartet. Atmosfera była niesamowicie świąteczna, a wspólne śpiewanie tworzyło niezapomniany klimat jedności i radości.

W tym dniu został również zainaugurowany nowy projekt finansowany przez MEIN „Z Farmacją na Ty”, mający na celu popularyzację osiągnięć naukowych, pracy naukowców, badań naukowych i prac rozwojowych oraz promocję nauki, oraz organizację przedsięwzięć ukazujących przydatność wiedzy naukowej w codziennym życiu, i popularyzowanie innowacyjnych rozwiązań w nauce i szkolnictwie wyższym.

Zdjęcie  Zdjęcie