NEW TRENDS IN POLISH AND GLOBAL PHARMACY: SCIENCE, BUSINESS, AND MODERN EDUCATION | OTWARCIE COLLEGIUM PHARMACEUTICUM

W dniach 29-30 września odbyła Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „New Trends in Polish and global Pharmacy – Science business and modern  education”  z okazji uroczystego otwarcia nowej siedziby Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, kompleksu Collegium Pharmaceuticum oraz Centrum Innowacyjnej Technologii Farmaceutycznej (CITF).

Konferencja uzyskała wsparcie Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu „Doskonała nauka”

Konferencja odbywała się pod honorowym patronatem Ministra Zdrowia Pana Adama Niedzielskiego, Prezydenta Miasta Poznania Pana Jacka Jaśkowiaka oraz Jego  Magnificencji Rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Pana prof. dr. hab. Andrzeja Tykarskiego oraz pod auspicjami Naczelnej Izby Aptekarskiej i Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

We wszystkich 7. sesjach uczestniczyło łącznie ponad 420 osób. Swoje wykłady zaprezentowało 24. wykładowców z Polski, USA/Stanów Zjednoczonych, Republiki Czeskiej, Niemiec. Niezmiernie ciekawa była także sesja posterowa, gdzie zaprezentowano 9.  plakatów.

Wszystkie sesje w ramach konferencji były doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń a także do zawiązania nowych kontaktów naukowych, jak i zintegrowania środowisk pracujących naukowo i zawodowo w dziedzinie nauk farmaceutycznych działając zawsze dla dobra pacjenta.

» Fotogaleria - Konferencja
» Fotogaleria - Uroczyste otwarcie kompleksu