"LAUR MEDYCZNY IM. DOKTORA WACŁAWA MAYZLA"

Wydział V Nauk Medycznych Polskiej Akademii Nauk informuje, że w 2024 roku planowane jest przyznanie studentom pracującym naukowo wyróżnień honorowych - "Lauru Medycznego im. Doktora Wacława Mayzla" ustanowionego w 1999 r.

Wnioski o przyznanie tego wyróżnienia wraz z dołączonym pełnym tekstem pracy wraz z opinią wnioskodawcy, mogą zgłaszać do Wydziału Nauk Medycznych PAN:

- rektorzy szkół wyższych,
- członkowie Wydziału Nauk Medycznych PAN,
- dyrektorzy Instytutów Wydzaiału Nauk Medycznych PAN.

Kandydatem do wyróżnienia może być student zajmujący pierwszą pozycję na liście autorów. Wyróżnienie można otrzymać tylko jeden raz.
Wszystkie wnioski będą opiniowane przez Komisję Nagród Wydziału Nauk Medycznych PAN, a następnie poddane głosowaniu na jesiennym Zebraniu Plenarnym Wydziału.

REGULAMIN , WNIOSEK

Wnioski proszę przekazać w wersji papierowej (Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego, ul. Bukowska 70, 60-812 Poznań) i elektronicznej (bodwf@ump.edu.pl)  do dnia 08 maja 2024 r.