< Cofnij

Seminarium naukowo-szkoleniowe „Współczesna medycyna laboratoryjna w praktyce”


Serdecznie zapraszamy studentów oraz pracowników Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu do udziału w seminarium naukowo-szkoleniowym 

„Współczesna medycyna laboratoryjna w praktyce”
,

organizowanym w ramach obchodów Dnia Diagnosty Laboratoryjnego w Poznaniu.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 21–22 maja 2026 r.

Collegium Pharmaceuticum UMP przy ul. Rokietnickiej 3 w Poznaniu.

Program seminarium obejmuje wykłady i szkolenia poświęcone m.in. zagadnieniom nowoczesnej diagnostyki laboratoryjnej, chorób zakaźnych, hematologii, nefrologii, diagnostyki molekularnej oraz aspektom dobrostanu i pracy w zawodach medycznych. 

Link do wydarzenia
Program seminarium

 

Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie gra integracyjna dla studentów, przygotowana z myślą o wspólnej zabawie, integracji oraz budowaniu współpracy między uczestnikami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.  

Gra integracyjna - zapisy

Szczegółowy program