Seminarium naukowo-szkoleniowe „Współczesna medycyna laboratoryjna w praktyce”
Serdecznie zapraszamy studentów oraz pracowników Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu do udziału w seminarium naukowo-szkoleniowym
„Współczesna medycyna laboratoryjna w praktyce”,
organizowanym w ramach obchodów Dnia Diagnosty Laboratoryjnego w Poznaniu.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 21–22 maja 2026 r.
w Collegium Pharmaceuticum UMP przy ul. Rokietnickiej 3 w Poznaniu.
Program seminarium obejmuje wykłady i szkolenia poświęcone m.in. zagadnieniom nowoczesnej diagnostyki laboratoryjnej, chorób zakaźnych, hematologii, nefrologii, diagnostyki molekularnej oraz aspektom dobrostanu i pracy w zawodach medycznych.
Link do wydarzenia
Program seminarium
Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie gra integracyjna dla studentów, przygotowana z myślą o wspólnej zabawie, integracji oraz budowaniu współpracy między uczestnikami.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.