57. Konkurs Prac Magisterskich Wydziału Farmaceutycznego

Szanowni Państwo, Drodzy Magistranci Wydziału Farmaceutycznego 2021 r. !

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Was do udziału w 57. edycji Konkursu Prac Magisterskich Wydziału Farmaceutycznego.

Absolwenci wszystkich kierunków WF – zachęcamy do zgłaszania Waszych prac! Udział w Konkursie jest dla Was okazją do zaprezentowania swoich osiągnięć naukowych. Dodatkowo, będziecie mieli możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród!

Zgłoszenia możecie przesyłać do dnia 18 września 2021 r. na adres: konkurs.mgr.wf@gmail.com

Finał Konkursu odbędzie się 15 października 2021 r. o godz. 10:00 na platformie MS Teams. Podczas uroczystości wykład pt. "Techniki wspomaganego rozrodu w ujęciu badań komórkowych i molekularnych" wygłosi Pan prof. dr hab. Bartosz Kempisty.

Abstrakty zgłoszonych prac należy przesłać do dnia 26 września 2021 r. na adres: kikowska@ump.edu.pl. Szczegółowe wytyczne znajdziecie Państwo w pliku "Informacje o abstraktach".