XXIII edycja na najlepszą pracę doktorską i magisterską z zastosowaniem Statistica

Obecny rok akademicki różni się od pozostałych – uczelnie działały w zmienionym trybie, wiele zajęć odbywało się w formie zdalnej, a tryb nauki uległ dezorganizacji. Zdajemy sobie sprawę, że nauczanie w takich warunkach nie jest łatwe. Chcąc ułatwić Państwu oraz studentom odnajdowanie się w nowej rzeczywistości, przedłużyliśmy termin zgłaszania prac na obecną edycję konkursu na najlepszą pracę doktorską i magisterską z zastosowaniem Statistica do 30 września 2021.

Tym samym zapraszam do przesyłania prac. Dla zwycięzców przewidujemy atrakcyjne nagrody:

Zachęcam do zapoznania się z regulaminem i zgłaszania prac. Patronat nad konferencją oraz konkursem sprawuje Polskie Towarzystwo Statystyczne.

Kontakt, www