Spotkanie Studenckiego Oddziału ISPE

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku akademickim 2023/2024  spotkanie stacjonarne Studenckiego Oddziału ISPE. Spotkanie odbędzie się 18 października 2023 roku o godzinie 16:30 w budynku Centrum Biologii Medycznej w sali 1008. Tematem spotkania będzie „Globalne trendy na rynku wytwarzania kontraktowego (CDMO) w branży farmaceutycznej”. Spotkanie poprowadzi Pani Natalia Walas - Marcinek - Dyrektor Rozwoju Farmaceutycznego w Laboratorium Pozlab, Magister farmacji, absolwentka Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego (1999). Pani Natalia ukończyła również studia podyplomowe z Zarządzania Jakością w WSB Poznań oraz Strategii Przedsiębiorstw na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada 24-letnie doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym w obszarach rozwoju produktu, jakości, produkcji materiałów do badań klinicznych, komercyjnej produkcji kontraktowej, rozwoju biznesu oraz zarządzania strategicznego. W latach 1999-2010 zdobywała doświadczenie jako technolog, lider zespołów projektowych, specjalista zapewnienia jakości i Osoba Wykwalifikowana w R&amp;D GlaxoSmithKline, Dyrektor R&amp;D w Phytopharm Klęka w latach 2010-2013, a następnie w latach 2013-2022 pełniła funkcję Dyrektora Generalnego w firmie Curtis Health Caps. Od 2023 r. wspiera rozwój spółki PozLab w funkcji Dyrektora Rozwoju Farmaceutycznego. Podczas spotkania Pani Dyrektor opowie nam szczegółowo o ekosystemie rynku CDMO i o jego plusach i minusach. Oprócz tego dowiemy się o czynnikach generujących wzrost oraz to jakich trendów możemy się spodziewać. Pani Natalia jako specjalista przedstawi nam założenia rynku CDMO na najbliższy rok.