< Cofnij

Poznański Wolontariusz Roku 2018

Zapraszamy do udziału w konkursie Poznański Wolontariusz Roku 2018! Miasto Poznań już po raz dziewiętnasty nagrodzi lokalnych wolontariuszy. Chcemy promować wolontariat, nagrodzić osoby i organizacje szczególnie zaangażowane w działalność wolontaryjną na rzecz Poznania i jego mieszkańców.

Wzorem lat ubiegłych laureaci zostaną wyróżnieni w 6 kategoriach:

Serdecznie zapraszamy do aktywnego zgłaszania Wolontariuszy -  osób, grup, organizacji, firm, z którymi stykacie się w swojej codziennej działalności. Możecie w ten sposób okazać wdzięczność za otrzymaną pomoc oraz pokazać, że ich praca, zaangażowanie i poświęcony czas są zauważane i doceniane.  

Wypełnione formularze zgłoszeniowe można składać od 9 do 25 listopada 2018 roku - mailem (na adres: ngo@um.poznan.pl); osobiście lub pocztą w siedzibie Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Poznania przy ulicy 3 Maja 46  - zawsze z dopiskiem "Poznański Wolontariusz Roku".

Spośród zgłoszonych osób Kapituła Konkursu wyłoni zwycięzców, którzy nagrodzeni zostaną 12 grudnia 2018 r. podczas uroczystej Gali.