Konferencja „Zastosowanie nanocząsteczkowych kropli do oczu – polsko-islandzka wymiana wiedzy”.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu „Zastosowanie nanocząsteczkowych kropli do oczu – polsko-islandzka wymiana wiedzy”. realizowanego przez Fundację Wspierania Rozwoju Okulistyki "Okulistyka 21", w partnerstwie z Katedrą Okulistyki Uniwersytetu Islandzkiego w Reykjaviku.

Projekt jest polsko-islandzką inicjatywą okulistów, zaplanowaną do realizacji od 1.03.2017 roku do 31.10.2017 roku. Głównym założeniem projektu jest transfer wiedzy i doświadczeń pomiędzy dorobkiem naukowym okulistów i naukowców zajmujących się tematem nanocząsteczkowych kropli do oczu z Islandii a specjalistami z Polski, którzy szukają nowoczesnych preparatów stosowanych w leczeniu chorób oczu.

Termin zgłaszania prac 31/08/2017 r.

Program i rejestracja uczestników na stronie www.nanokrople.pl