Nowi partnerzy projektu ORBIS

W dniu 15 października 2021 roku podczas III Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Wielowymiarowe medyczne uwarunkowania piękna twarzy” miał miejsce niezwykle interesujący wykład inauguracyjny „Senescencja komórkowa w starzeniu się skóry i potencjalne terapie przeciwstarzeniowe”. Został on wygłoszony przez prof. Michała Masternaka z University of Central Florida. Warto nadmienić, że w najbliższych dniach właśnie ten Uniwersytet dołączy oficjalnie do konsorcjum partnerów międzynarodowego i międzyresortowego projektu ORBIS (www.orbisproject.eu). Więcej na temat ORBISu i jego pozytywnym wpływie na umiędzynarodowienie naszej Uczelni uczestnicy konferencji mieli okazję się dowiedzieć podczas prezentacji prof. Janiny Lulek, koordynator projektu.