Zaliczenie praktyk - wolontariat

Studenci, którzy pracowali w czasie pandemii COVID-19 w ramach wolontariatu, zgłoszonego poprzez stronę WISUS ...

Zarządzenie Nr 42/20 Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z dnia 6 maja 2020 roku

w sprawie zmiany zarządzenia Nr 11/19 Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z dnia 22 marca 2019 roku w sprawie organizacji roku akademickiego 2019/2020

Rozwiązania dla szkolnictwa wyższego i nauki w drugiej tarczy antykryzysowej

Przedłużenie o rok okresu ewaluacji działalności naukowej, możliwość obrony prac doktorskich online, uelastycznienie procedur czy przeprowadzanie posiedzeń organów kolegialnych z wykorzystaniem technologii informatycznych - m.in. takie rozwiązania dotyczące nauki i uczelni wprowadza tzw. druga tarcza antykryzysowa.

ROZWIĄZANIA USPRAWNIAJĄCE FUNKCJONOWANIE UCZELNI W OKRESIE EPIDEMII

Przeprowadzanie egzaminów i zaliczeń online, przedłużenie ważności legitymacji studenckich oraz doktoranckich bez konieczności osobistego stawiania się na uczelni – to rozwiązania usprawniające działania uczelni w obszarze przebiegu studiów.