Newsletter Dydaktyczny UMP

w imieniu Prorektora ds. Studenckich i Dydaktycznych prof. dr hab. Ryszarda Marciniaka przedstawiamy Państwu Newsletter Dydaktyczny opracowany przez Dział Spraw Studenckich i Dydaktycznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Katedrę i Zakład Edukacji Medycznej.

Ograniczenie wykonywania badań z zakresu medycyny pracy dla studentów i pracowników

Z powodu zagrożenia rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-COV-2 Uniwersyteckie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej Sp. z o.o. ogranicza wykonywanie badań z zakresu medycyny pracy dla pracowników i studentów Uniwersytetu Medycznego.

Uwaga studenci

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną i konieczność ograniczenia kontaktów bezpośrednich, będziemy się z Państwem kontaktowali za pośrednictwem uczelnianego konta poczty elektronicznej.