Aktualności

Badanie ankietowe dla studentów: "Zjawisko molestowania i molestowania seksualnego studentek i studentów uczelni wyższych"

Uprzejmie zapraszamy studentów od II do VI roku kierunku farmacja do udziału w badaniu „Zjawisko molestowania i molestowania seksualnego studentek i studentów uczelni wyższych” na zlecenie Rzecznika Praw Obywatelskich.

Wykład "Phthalocyanines and their aza-analogues - from synthesis through photophysics to emerging applications"

Serdecznie zapraszamy na wykład pt.: "Phthalocyanines and their aza-analogues - from synthesis through photophysics to emerging applications"

Konkurs na najlepsze prace magisterskie i rozprawy doktorskie na temat przemian w Poznaniu w latach 1990-2015

Fundacja Rozwoju Miasta Poznania wraz z Instytutem Historii UAM oraz Poznańskim Towarzystwem Przyjaciół Nauk ogłosiła konkurs na najlepsze prace magisterskie i rozprawy doktorskie na temat przemian w Poznaniu w latach 1990-2015. Prace mogą dotyczyć różnych aspektów zmian.

„Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę magisterską i doktorską"

Miasto Poznań organizuje XIV edycję konkursu „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską" i „Nagroda Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę magisterską."