Aktualności

Konferencja „Zastosowanie nanocząsteczkowych kropli do oczu – polsko-islandzka wymiana wiedzy”.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu „Zastosowanie nanocząsteczkowych kropli do oczu – polsko-islandzka wymiana wiedzy”. realizowanego przez Fundację Wspierania Rozwoju Okulistyki "Okulistyka 21"

XVIII Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa TYTOŃ A ZDROWIE

Zapraszamy do udziału w XVIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej TYTOŃ A ZDROWIE ,,Współczesne oblicza alkoholu, narkotyków i tytoniu''

II Konferencja Naukowo - Szkoleniowa „Współczesna analityka farmaceutyczna i biomedyczna w ochronie zdrowia”

Serdecznie zapraszamy na II Konferencję Naukowo - Szkoleniową pt. „Współczesna analityka farmaceutyczna i biomedyczna w ochronie zdrowia”, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 19-20.10.2017.

Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłasza możliwość składania wniosków o przyznanie studentom stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2017/2018.